Bestiariusz

Demon

Demon

Legendy głoszą, że w dawnych czasach, w okresie najkrwawszej z wojen, najbardziej przerażającą bronią, jaką widzieli ludzie były Demony. Zostały stworzone przez okrutnika, który jest znany do dziś. Wstrząsnęli światem, wyszli z płomieni i niszczyli bezlitośnie wrogów. Pochodzą z Zagubionej Cytadeli w Kala Moor, która została doprowadzona do ruiny z końcem wojny i jest tylko stertą gruzu. Czy Kala Moor została zniszczona przez wrogów, czy przez Demony, tego legenda nie mówi.

Wargar Guardian

Guardian

Kiedyś byli ludźmi i zostali zaklęci przez zapomnianą i starożytną magię. Czają się w pieczarach poniżej Dyfed, gdzie czczą swojego boga, Królową Ciemności. Chociaż są to zwyczajni tchórze, którzy boją się powierzchni, byli ostatnio widziani na niej. Rozprzestrzeniają się i wychodzą ze swojego gniazda. Plotki głoszą o ich brutalnych czynach i rosnącym apetycie na ludzkie mięso. Ale co jest wynoszone na zewnątrz ich jaskiń, jest tajemnicą.

Minotaur

Minotaur

Potężna rasa połączenia byka z człowiekiem. Minotaur jest silny i bezlitosny. Są niezależne, nie mają powiązań z żadną cywilizowaną rasą. Nie targują się, jeżeli czegoś chcą, po prostu to biorą. Ostatnią rasą, która przeciwstawiła się ich tyranii były Elfy... Minotaury udowodniły swoją siłę i tym razem.

Pająk

Pająk

Plaga Królowej Ciemności. Pająki ukrywają się w swoich ciemnych gniazdach i wyczekują, aż ofiara sama do nich przyjdzie. Wtedy nie ma już ucieczki...