Informacje o grze

Okładka

Hunted: The Demon’s Forge to świetne połączenie gry akcji/RPG, które przenosi nas do tajemniczego i mrocznego świata fantasy, w którym przyjdzie nam nieco posprzątać.

Twórcą koncepcji jest nie kto inny, jak Brian Fargo, legenda Fallouta. Przy pomocy entuzjastów zaplanował stworzenie oldschoolowego RPG-a, w którym powrócimy do klasycznego eksplorowania lochów i wycinania swojej ścieżki mieczem.

W grze spotkamy dwie postacie: Caddoca, mistrza miecza i E’larę, perfekcyjną łuczniczkę. Razem będą odkrywać tajemnice mrocznego świata, w poszukiwaniu źródła krwiożerczej plagi.

Niczym w klasycznym RPG-u doświadczymy rosnących statystyk, ulepszania umiejętności i zdobywania coraz to lepszych narzędzi do rozprawiania się z plugastwem.

To, co zasługuje na szczególną uwagę to specjalny kooperacyjny tryb, w którym będziemy mogli razem z przyjaciółmi stawać naprzeciw hordom potworów.

W Hunted: The Demon’s Forge użyty został silnik Unreal Engine 3, który łączy świetne efekty graficzne z przystępnymi wymaganiami. Twórcy tłumaczą to tym, że nie muszą tracić czasu na tworzenie własnego silnika, a w zamian za to dają nam świetnie dopracowany świat gry.

Podstawowe informacje

  • Przewidywana polska premiera: 3 czerwca 2011
  • Dystrybutor w Polsce: Cenega Poland
  • Tryby gry: single/kooperacja
  • Kategoria wiekowa: +18